Elektrotim otwiera Pion Eksportu

Z okazji utworzenia Pionu Eksportu w grupie kapitałowej Elektrotim, w dniu 18 sierpnia 2016 r. odbyła się oficjalna uroczystość otwarcia Biura Handlowego w Warszawie w Centrum Biznesowym „Tarasy” przy ulicy Złotej 59. Podczas oficjalnej części spotkania zostały poruszone tematy związane z powstaniem i funkcjonowaniem firmy Elektrotim S.A., charakterystyką współpracy firm działających w Polskim Klastrze Eksporterów Budownictwa, a także profilem i działalnością Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Celem powstania Pionu Eksportu w spółce Elektrotim S.A. jest poszerzenie zakresu działalności firmy na rynkach zagranicznych, poprzez szukanie możliwości eksportowych, nawiązywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi, budowanie wiarygodnego wizerunku firmy opartego na zdobytym doświadczeniu. Przyjęte cele strategiczne osiągnięte za pomocą realizacji pozyskanych projektów w zaplanowanym czasie, powinny pozwolić na osiągnięcie wymiernych przychodów i tym samym przełożyć się na rozwój firmy.

Gospodarzem uroczystości otwarcia Biura Handlowego w Warszawie był Pan Lech Majewski-Dyrektor Pionu Eksportu w firmie Elektrotim S.A. Na zakończenie uroczystości Prezes Grupy Kapitałowej Elektrotim Pan Andrzej Diakun serdecznie podziękował za zorganizowanie spotkania oraz gościom za przybycie i aktywny udział, życząc powodzenia, a także samych sukcesów, w swoim wystąpieniu podkreślił również ważność Pionu Eksportu w perspektywicznym planie rozwoju firmy.