Elmont Grupa sp. z o. o.

Elmont Grupa S.A.

Elmont Grupa jest grupą kapitałową, którą tworzą specjalistyczne firmy branży elektroenergetycznej. Fundamentem grupy jest spółka Elektromontaż Wschód, od której wszystko się zaczęło. Spółka istnieje  na rynku od ponad 25 lat, a jej korzenie sięgają 1948 roku. Firma na trwałe wpisała się w historię polskiej elektroenergetyki przemysłowej. Jest doskonale znana i rozpoznawalna wśród inwestorów branżowych oraz w środowisku inżynierów elektryków i elektromonterów. To właśnie Elektromontaż był odpowiedzialny za budowę najbardziej znanych i kluczowych dla rozwoju gospodarki naszego kraju obiektów przemysłowych w zakresie elektroenergetycznym.

Obecnie trzon  Elmont Grupy stanowią:

  • Enspro  – projektowanie sieci i urządzeń elektroenergetycznych w pełnym zakresie wysokości napięć (NN/WN/SN/nN)
  • Elektromontaż Wschód – lider w wykonawstwie obiektów, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych w pełnym zakresie wysokości napięć (NN/WN/SN/nN),
  • Elserwis – uruchomienia obiektów elektroenergetycznych oraz ich utrzymanie i serwis w okresie eksploatacji (24/7) w pełnym zakresie wysokości napięć (NN/WN/SN/nN).

Kolejne spółki, uzupełniające ofertę Grupy:

  • Elsolar – ekspert od instalacji fotowoltaicznych dla osób prywatnych, rolników i firm (B2C i B2B),
  • Budbial – usługi deweloperskie w obszarze budownictwa mieszkaniowego.

Spółki tworzące Grupę to dynamiczne, rozwijające się przedsiębiorstwa, odważnie patrzące w przyszłość. Elmont Grupa jest innowacyjna i nieustannie poszerza swoją wiedzę i możliwości w oparciu o posiadane doświadczenie. Od lat myśli i buduje dla przyszłych pokoleń, dlatego jedną z dróg którą idzie, jest energetyka odnawialna (OZE).

Grupę kapitałową Elmont Grupy tworzą spółki z wyłącznie polskim kapitałem.

Dzięki sile Grupy oferują kompleksową realizację inwestycji elektroenergetycznych: począwszy od analizy i koncepcji, poprzez zaprojektowanie i wybudowanie, a skończywszy na uruchomieniu oraz utrzymaniu i serwisie 24/7.

Brygady montażowe i serwisowe działają w całej Polsce. Dysponują własnym sprzętem specjalistycznym i są w stanie prowadzić kilkadziesiąt projektów jednocześnie. Po zakończeniu inwestycji ich rola się nie kończy – wykonują również usługi związane z eksploatacją i serwisem w formule 24/7.

W Grupie jest siła! Elmont Grupa zaprasza do siebie również Firmy z innych branż, które w pewien sposób mogłyby poszerzyć i wzmocnić ofertę oraz zwiększyć efekt synergii spółek  w Grupie. 

Informacje podstawowe

Elmont Grupa S.A.

ul. Białostocka 5
16-070 Łyski

tel. +48 85 717 17 17

fax. +48 85 717 17 18

e-mail: biuro@elmontgrupa.pl