Polski Klaster Eksporterów Budownictwa na WARSAW HUMANITARIAN EXPO 2019

WARSAW HUMANITARIAN EXPO 2019 to wydarzenie organizowane w Centrum Targowo Konferencyjnym PTAK WARSAW EXPO i pierwsze tego typu Wydarzenie w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, które realizowane jest wspólnie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Głównym celem WHE jest stworzenie warunków do bezpośredniego spotkania międzynarodowych organizacji rządowych i pozarządowych oraz agend ONZ realizujących projekty pomocy humanitarnej i rozwojowej  z producentami, których wyroby i usługi znajdują zastosowanie w poszczególnych  projektach pomocowych.

Warto dodać, że globalny rynek pomocy humanitarnej wart jest ponad 18 miliardów dolarów rocznie, zaś udział polskich firm w dostawach pomocy humanitarnej wynosi mniej niż 1%.

Warsaw Humanitarian Expo będzie niepowtarzalną okazją aby wejść na ten dotąd niedostępny rynek.

W ciągu trzech dni w Ptak Warsaw Expo odbędą się:

  • Targi WHE,
  • Konferencja „Odpowiedzialny biznes w sytuacjach kryzysów humanitarnych”,
  • Warszawskie Forum Zamówień w Organizacjach Międzynarodowych (szkolenie o tym jak brać udział w przetargach realizowanych przez organizacje międzynarodowe).

Dla wystawców organizujemy spotkania B2B i B2G na zasadach „hosted buyers”.

Polski Klaster Eksporterów Budownictwa prezentować będzie na swoim stanowisku projekt produktu eksportowego Klastra – Polski Szpital Modułowy.  

IMG 2157IMG 20190611 160123 foto ExpoPCOCE

pdfPismo_WHE-2019_PL_Internet.pdf

pdfWarsaw_Humanitarian_EXPO-Mail_PL_15.01.2019.pdf


Warsaw Humanitarian EXPO Mail Plakat