Budren sp. z o.o.

Twórcą spółki Budren jest Krzysztof Reniewski – przedsiębiorca i inżynier, który w ciągu ostatnich 20 lat wykonał ponad 80 kontraktów i 260 obiektów inżynierskich o wartości ponad 650 mln, 37.000 zarządzanych przez niego specjalistów przepracowało ponad 7 000.000 roboczogodzin, wylało prawie 1.000.000 m3 betonu i zamontowało blisko 100.000.000 kg stali. Pod jego nadzorem spółka systematycznie realizuje postawione cele, wchodzi na nowe rynki i… przyciąga do siebie nowe talenty.

Zespół Budrenu koncentruje się na realizacji wszelkiego rodzaju konstrukcji żelbetowych wykonywanych przy użyciu deskowań systemowych (m.in. PERI, ULMA, DOKA) takich jak: wiadukty, mosty, mury oporowe, konstrukcje monolityczne budynków wielokondygnacyjnych. Jako kompleksowy podwykonawca przejmuje odpowiedzialność za zarządzanie projektami budowlanymi. Mobilne zespoły projektowe dynamicznie tworzone pod pojawiające się potrzeby, są w stanie sprostać największym wyzwaniom.

Załoga ma szerokie i głębokie doświadczenie w pracy na rynku rodzimym i zagranicznym. Wśród jego realizacji znajdują się zarówno wymagające laserowej precyzji projekty takie jak tunel pod górą Mały Luboń na Zakopiance, długoterminowe złożone działania takie jak budowa 2-kilometrowego mostu przez Wisłę na A1 czy skomplikowane zlecenia jak zwodzony most w szwedzkim Goteborgu.

„Kierujcie się w życiu własnymi wartościami i podążajcie za marzeniami niezależnie od tego, co inni powiedzą”

Mgr inż. Krzysztof Reniewski, CEO Budren

Obszary działalności

Jako kompleksowi podwykonawcy generalnych wykonawców minimalizujemy ryzyko przejmując odpowiedzialność za kompleksowe zarządzanie projektami budowlanymi:

 • pracowity zespół wspierany przez wykształconą kadrę wybuduje obiekt mostowy od początku do końca, realizując w terminie zakres zlecenia
 • zadaniowi kierownicy zorganizują zaplecze budowy, co zmniejsza koszty po stronie wykonawcy
 • doświadczona kadra techniczna przygotuje wykonawcy dokumenty do sprzedaży projektu, co oszczędzi mu czas i umożliwi mu skierowanie zasobów ludzkich na inne działania
 • wykonamy bez zadawania żadnych pytań rzetelne naprawy gwarancyjne w przypadku mało prawdopodobnego wystąpienia usterek, co daje bezpieczeństwo dobrego wykonania projektu
 • zoptymalizujemy konstrukcje by uczynić ją tańsza w budowie i szybszą do wykonania, a także by zmniejszyć koszty utrzymania

Nasze działania maja charakter kompleksowy i obejmują cały szereg usług dotyczących obiektów mostowych, żelbetowych jak i przemysłowych w tym m.in.:

 • budowa konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych
 • prace ciesielko – zbrojarskie, izolacyjne i brukarskie
 • montaż konstrukcji oporowych oraz z elementów prefabrykowanych
 • roboty wykończeniowe, remontowe i ziemne
 • niwelacja i zagospodarowanie terenu
 • wynajem pracowników budowlanych

Aktywność eksportowa

Firma Budren jest zainteresowana zaistnieniem na rynkach Szwecji, Norwegii, Danii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, czy Białorusi.

Informacje podstawowe

 • BUDREN SP. Z O.O.

  Ul. Wojciecha Kossaka 11, 86-105 Świecie

  tel. 784 085 466

  www.budren.com

  mail: biuro@budren.com

  Sąd Rejonowy w Bydgoszczy 

  XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

  KRS 0000452162

  NIP 5592040727

Wybrane realizacje

 thumb 1thumb 2thumb 3thumb 4thumb 5thumb 6thumb 7thumb 8