Polski Klaster Eksporterów Budownictwa na targach Nordbygg 2024

💥Dołącz do nas na Nordbygg 2024 – największych targach budowlanych w Szwecji, które przyciągają tysiące profesjonalistów z branży!
📆Targi Nordbygg odbywają się w terminie 23-26 kwietnia w Stokholmie i są od lat wiodącym wydarzeniem branży budowlanej w Europie Północnej.

➡️Zapraszamy do rozmów na gościnnym stoisku Polish Investment and Trade Agency (PAIH) – stoisko nr C04:47, gdzie Polski Klaster Eksporterów Budownictwa jest reprezentowany przez Jana Stylińskiego – wiceprezesa zarządu

❗Szczególnie polecamy dyskusję panelową „Jak możemy przyspieszyć budowę mieszkań w Szwecji i jakie doświadczenie mogą wnieść międzynarodowe firmy?”, w której stronę polską będzie reprezentował wiceprezes PCOCE Jan Styliński – PZPB i Konrad Szczęsny – Stockholm Business Region.

💡 Budownictwo mieszkaniowe w Szwecji przeżywa jeden z największych kryzysów w najnowszej historii. Jednocześnie popyt na nowe mieszkania jest ogromny, a raporty pokazują, że gdy tempo wznoszenia wzrośnie, projektów będzie jeszcze więcej. Paneliści zastanowią się, co mogą wnieść międzynarodowe firmy posiadające know-how ze swoich rodzimych rynków?

Do zobaczenia w Stokholmie!
współpracaPolskaSzwecjaeksportusługreprezentacjabranżywspółpracamiędzynarodowa