Elmont Grupa sp. z o. o.

Obszary działalności

Elmont Grupa to doświadczony i zaangażowany zespół, z eksperckimi kompetencjami projektowymi oraz inżynierskimi. Jesteśmy innowacyjni i nieustannie poszerzamy swoją wiedzę oraz możliwości w oparciu o posiadane doświadczenie. Od lat myślimy i budujemy dla przyszłych pokoleń, dlatego jedną z głównych dróg, którą idziemy jest energetyka odnawialna (OZE).

Dewelopujemy, projektujemy, rozwijamy i budujemy farmy wiatrowe i fotowoltaiczne, a także serwisujemy i zarządzamy infrastrukturą elektroenergetyczną w obszarze OZE.

Dzięki naszej wiedzy powstają optymalne i niezawodne rozwiązania w zakresie powiązań wewnętrznych i przyłączenia farm wiatrowych i fotowoltaicznych. Operujemy na każdym poziomie napięć WN i SN, integrujemy systemy nadrzędne, programujemy i uruchamiamy.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wyniesionemu ze współpracy ze wszystkimi gestorami sieci, zapewniamy najlepszą obsługę inwestycji w fazie projektowej i wykonawczej na terenie całego kraju w zakresie podłączenia farm do sieci OSD. Zapewniamy również obsługę i serwis w całym okresie eksploatacji elektrowni w systemie 24/7.

Dysponujemy własnym Centrum Dyspozytorskim ze stałym monitoringiem pracy farm.

Siła Grupy oparta jest na kilku głównych filarach, dzięki którym nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę inwestycji, zapewniając profesjonalizm na każdym etapie.

ENSPRO – Pracownia projektowa przygotowuje projekty techniczne dystrybucji napięcia na potrzeby zakładów przemysłowych. Zaprojektowała ponad 200 stacji GPO i GPZ wraz z setkami km linii kablowych WN i SN oraz infrastrukturę elektroenergetyczną inwestycji OZE o mocy ponad 650 MW.

ELMONT – Filar grupy, który od lat tworzą inżynierowie wyróżniający się wiedzą ekspercką i doświadczeniem w energetyce. Wykfalifikowana kadra menadżerów i brygad zapewnia profesjonalne i terminowe wykonanie każdej inwestycji z zachowaniem najwyższych standardów BHP.

ELSERWIS – Firma serwisowa zapewniająca całodobowy nadzór nad bezawaryjną pracą urządzeń elektroenergetycznych WN i Sn w zakładach przemysłowych, infrastrukturą energetyczną i obiektami OZE. Specjalizuje się w pracach rozruchowo-pomiarowych, eksploatacyjnych i serwisowych. Posiada niezbędne zasoby oraz kompetencje do prowadzenia usług O&M z własnym Centrum Dystrybutorskim 24/7

ELSOLAR – Ekspert od instalacji fotowoltaicznych dla osób prywatnych, rolników i firm (B2C i B2B). Firma koncentruje się na potrzebach klienta, kompleksowym wykonaniu (od projektu, przez finansowanie po serwis) oraz zapewnieniu najwyższej jakości instalacji.

AKTYWNOŚĆ EKSPORTOWA

INFORMACJE PODSTAWOWE

Wybrane realizacje